Hakkımızda

Kendi sektöründü uzun yıllar bireysel olarak çalışan paydaşlarımız kurumsal bir firma adı altında bir araya gelerek kendi sektöründe öncü bir firma yaratmak gayesi ile Aktif Akademi Serbest Muhasebecilik Ve mali Müşavirlik Limited Şirketini kurarak Güçlerini Deneyimlerini birleştirme Kararı Almışlardır. Bu doğrultuda 2021 yılında Mersin’de Firmalarını kurarak Meslek etiğine bağlı olarak hizmetlerini bu çatı altında sürdürmeye devam etmektedirler. Aktif Akademi Smmm Ltd. Şti. olarak
İnsana Değer Veririz!
Herkese karşı nazik davranırız; insanlar arasında fark gözetmez, onlara değer verir ve güveniriz.

Harekete Geçeriz !
Sonuçlara ulaşmak için eyleme geçer; işleri başlatmak için inisiyatif alır; insanların enerjisine yatırım yapar ve onları harekete geçiririz.

Takım Çalış̧masını Severiz!
Başkalarıyla paylaşımcı olarak çalışır; demokratik bir şekilde takım katkılarını cesaretlendirir; işbirliği içinde karar sürecine katılır, başkalarını kararlara katarız.

Birlikte Olmaktan ve İletişim Kurmaktan Hoşlanırız!
Canlı ve tutkuluyuz. Enerjimizi çevremize yansıtırız; İnsanlarla iletişim kurup, konuşuruz; herkesle etkileşim içinde olmayı, bağlantı kurmayı severiz.

Çözüm Üretiriz!
İşimize odaklanırız; gereksiz tartışma ve çatışmalardan kaçınır, konuları kişiselleştirmez, sorunları büyütmeye değil çözmeye odaklanırız.